Opis

21 października, 18 listopada, 6 grudnia 2018

Wędrówka naszej planety wokół Słońca sprawia, że jesień zamienia się w zimę, a zima w wiosnę. Podczas koncertu rozsupłamy zagadkę zmieniających się pór roku i ruchu Słońca po niebie. Jak zwykle towarzyszyć nam będzie muzyka. 

Martyna Sojka – wokalistka, kompozytorka, pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Pochodzi z rodziny o głębokich korzeniach muzycznych. Od wielu lat prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci. Od 2015 r. jest również nauczycielem w Szkole Muzycznej I stopnia dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Jako współpracownik Polskiego Radia tworzy audycje muzyczną „Rytmika” w Polskim Radiu Dzieciom. W latach 2006-2009 grała na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego, będąc słuchaczką studia aktorskiego GTM Junior. Laureatka programu „Szansa na sukces” w odcinku z Ewą Farną, finalistka XVII Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” oraz VII Festiwalu pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie” w Bydgoszczy. 

Paulina Duda - pianistka, improwizatorka, pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci na terenie Warszawy i okolic. Jest nauczycielem rytmiki i kształcenia słuchu w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Grodzisku Mazowieckim. Założycielka dziecięcej grupy musicalowej "Synkopa", reżyserka i choreograf bajek muzycznych dla dzieci pt. "Porwanie Królewny Nutki", "Kot w Butach", "Piotruś Pan". Od niedawna można ją usłyszeć w spektaklach Klubu Komediowego, gdzie występuje jako improwizatorka i akompaniatorka.